Spotkajmy się na Ligocie ;)

Serdecznie zapraszam na piknik rodzinny- szczegóły poniżej i tutaj.

Świat Moni będzie ze swoim rękodziełem, więc będą uszy, pająki, sowy, biżuteria, kwiatki …… no i co tylko zdążycie zamówić 😉

13 czerwca w katowickim Parku Naukowo-Technologicznym Euro-Centrum ponownie odbędzie się Piknik Nauki i Kultury, który towarzyszy VI Forum Nowej Gospodarki. Koncertom młodych śląskich artystów towarzyszyła będzie Wystawa Nowych Technologii w czasie, której odbędą się pokazy naukowe, ekologiczne konkursy i wiele innych atrakcji.
 
Piknik adresowany jest  do mieszkańców Katowic i Ligoty, dzieci, rodziców, młodzieży oraz uczestników obrad Forum. Udział w nim ma charakter otwarty i bezpłatny.

Wśród piknikowych atrakcji znajdą się samochodowe symulatory dachowania i zderzeń, a takżesymulator motocyklowy, którego jeszcze u nas nie było! Starsi uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił w próbnym teście na prawo jazdy (część teoretyczna). Odbędzie się także konkurs o wiedzy drogowej zorganizowany przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego. Do wygrania rower!

W czasie pikniku zagrają i zatańczą też śląscy artyści, a na ich czele wyjątkowo bliski naszemu regionowi Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk”. Rockowe klimaty zapewnią chłopaki z „Audiocracy”.Debiutowała na parkowej scenie  będzie też Karolina Łużniak, uczestniczka programu X-factor, której to Park Naukowo-Technologiczny da drugą szansę na zaistnienie w trudnym, muzycznym świecie. Rodziny z dziećmi będą mogły bawić się przy występie „Nutek”, „Fresh” i „Gamy”, czyli wokalno-tanecznych zespołów działąjacych przy Miejskim Domu Kultury „Ligota”. 

Mali naukowcy będą mogli zobaczyć modele innowacyjnych urządzeń i pokazy oparte na prawach fizyki na własne oczy. Będą też konkursy ekologiczne i sztuka czerpania papieru. Więcej informacji znajduje się w zakładce Wystawa Nowych Technologii. Będzie też grill, smaczne kiełbaski i dużo pozytywnej zabawy!

13 CZERWCA 2014. GODZ. 17:00 PARK NAUKOWO-TECHNOLOGICZNY EURO-CENTRUM KATOWICE, LIGOCKA 103 WSTĘP WOLNY! ZAPRASZAMY
baner piknik Plakat piknikowy Plakat piknikowy Plakat piknikowy

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress