Odpust na Nikiszu – Zapraszam

Ja oczywiście zapraszam na moje stoisko najbardziej 😉 , jednak polecam całe zdarzenie.ZaproszenieZapraszam do zapoznania się z regulaminem imprezy ODPUST U BABCI ANNY – 27 lipca 2014r. w Nikiszowcu

I. Czas i miejsce
Termin: 27 lipca 2014.
Godziny: od 9:00 do 20:30
Miejsce: Katowice Nikiszowiec, Plac Wyzwolenia, ul. Rymarska

II. Organizatorzy:
Stowarzyszenie Fabryka Inicjatyw Lokalnych wspólnie z partnerami lokalnymi i Miastem Katowice

III. Ogólne warunki uczestnictwa (goście, turyści, mieszkańcy).
1. Odpust U Babci Anny jest imprezą integracyjno-kulturalną. Głównym celem Odpustu jest integracja mieszkańców, promocja Miasta i osiedla oraz dokonań jego mieszkańców a także prezentacja kultury regionalnej – rękodzieła, sztuki i kulinariów itp.
2. Wstęp na Odpust jest nieodpłatny, w szczególności nieodpłatne dla odwiedzających są takie atrakcje jak: zamek dmuchany, trampolina, zjeżdżalnia dmuchana, karuzela, koncerty na scenie, zwiedzanie osiedla z przewodnikiem itp.
3. Obszar Odpustu nie jest w żaden sposób ograniczony fizycznie, jest pełna swoboda przemieszczania się.
4. Organizator zapewnia ponadto dostęp do sanitariatów (typu Toi Toi oraz na terenie toalety publicznej zlokalizowanej na terenie Parafii św. Anny) i ochronę firmy ochroniarskiej. Organizator zapewnia także zamknięcie terenu imprezy dla ruchu pojazdów mechanicznych (za wyjątkiem służb technicznych, ratunkowych i pojazdów organizatora).
5. Impreza jest ubezpieczona przez Organizatora. Także poszczególni podwykonawcy (karuzela itp.) posiadają niezależne ubezpieczenie.
6. Organizator nie odpowiada za szkody spowodowane kradzieżą, ogniem, wichurą, uderzeniem pioruna, eksplozją, zalaniem wodą i innymi przyczynami losowymi. 

ZAPRASZAM !!!!!!!!

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress